Patriots Sahipleri ESPORS TESİSİ Planlama

Kraft ailesi, New England Patriots için uygulama tesisinde 18.000 metrekarelik bir eSpor kompleksi inşa edecek ve Boston ayaklanması Overwatch ekibine adanmış esportlar kompleksi, bir Helis eSports oyunuyla birlikte merkez.

Helix ve Ayaklanma arasındaki ortaklık, oyun ve ağ altyapısı ile 100’den fazla oyun istasyonu ve her gün halka açık 30 konsol içerecek. Merkezin, ayaklanmanın sezonunun başlangıcıyla birlikte Ocak 2020’de açılması planlanıyor; Takım, Overwatch League’in şehir tabanlı formatının bir parçası olarak açıklanacak bir Boston mekanında iki ev sahibi hafta sonuna ev sahipliği yapacak.

Kraft Sports + Entertainment’ın pazarlama sorumlusu Jen Ferron, “Ayaklanmanın Boston’a adımı ile ekibe birinci sınıf bir uygulama tesisi tedarik etmek ve hayranlarımıza ev sahiplerine benzeri görülmemiş erişim sağlamak istedik” dedi. “Helix eSports ile bu yeni ortaklık, hayranlarımıza yerinde etkinlikler ve görünümler aracılığıyla ekibimize ve oyunculara erişim sağlayarak bu hedeflerin her ikisini de gerçekleştirecek ve ayaklanmanın kalbindeki son teknoloji ürünü bir tesisten pratik yapmasına izin verecek. Patriot Place. ”

Kraft ailesi, son zamanlarda büyük lig futbol takımı New England Revolution için 35 milyon dolarlık bir uygulama tesisi de dahil olmak üzere profesyonel ekiplerine birden fazla altyapı yatırımı yaptı. Bu tesis aynı zamanda Gillette Stadyumu ve Patriot Place yakınlarında Foxborough’da.

Patriot Place başkan yardımcısı ve genel müdür yardımcısı Brian Earley, “Patriot Place’de her zaman patronlarımıza yeni ve heyecan verici teklifler sunmaya çalışıyoruz” dedi. “Esports hızla büyüyen bir işletme ve bu ortaklığı bu tür bir tesisi New England’daki oyuncular için Patriot Place’e getirmek için duyurmaktan heyecan duyuyoruz.”

Merkez ayrıca eSports etkinlikleri ve özel eSpor yarışmaları için bir mekan olarak tam zevk paketleri sunacak.

Helix Esports CEO’su Murphy Vandervelde, “Helix eSports, Patriot Place’teki yeni oyun merkezimizi ve Boston Ayaklanması ile ortaklığımızı duyurmak için çok daha kendinden geçmiş olamazdı” dedi. “Fiziksel oyun merkezlerinin, hayatın her kesiminden oyuncular için eSpor rekabetinin çoğalmasını hızlandıracağına inanıyoruz.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.