Ar-Ge’yi açık, portrush

GL etkinliklerinde destekleyen GL etkinlikleri, 14-21 Temmuz’da 148. Şampiyona, Royal Portrush’ta anlık altyapı seçenekleri sunarak bu yaz açıklığı bir kez daha destekleyecek.

Bu kurulum, etkinlik şirketinin uluslararası golf en üst seviyesindeki etkileyici geçmişinin altını çizen R&A ve GL Events UK arasındaki uzun ortaklığa dayanıyor.

GL etkinliğinin Ar -Ge ile büyüyen özeti kapsamında, hizmet, etkinlikte 20 tribün boyunca 3.500 seyirci için kontrol ve ayakta duran platformlar ile birlikte 11.500 koltuk sunacak.

Open, Portrush 2019’da GL Etkinlik Altyapısı

Bunun da ötesinde, GL Events, fizyo, spor salonu, berber dükkanı, yemek, değişen tesisler, salonlar ve balkon kontrolü içeren lüks bir çift katlı oyuncuların tesisi olan Open Clubhouse’u da inşa edecek. Bu tesis, oyuncuların aileleri ve çocukları tarafından kullanılacak ayrı bir kreş içerecektir.

Son olarak, GL etkinlikleri, 1. tee oyuncularının yürüyüş yolu ve oyuncuların tesisini 1. tee ile bağlayan, yeşil ve pratik yapan 112 metrelik bir geçit de dahil olmak üzere lider panolarına ve oyuncuların yürüyüş yollarını sağlayacak.

Scott Jameson, GL Event UK Grup Genel Müdürü şunları söyledi:

Bu prestijli olayla çalışmak ve her durumda, gezegenin herhangi bir yerinde bulunacak en iyi altyapı sunmak için onurumuz. Sansasyonel oyuncuların tesisini dahil etmek, lüks oturma ve deneyimi artıran yürüyüş yollarımızı desteklemek ve platformları kontrol etmek için etkinliğe ayak izimizi bir kez daha genişlettik. Bu bizim şirketimiz en iyisi.

GL Events UK Hakkında
GL Events UK Grubu, her uygulama için kayanlar, anlık etkinlik yapıları, katmanlı oturma ve yarı kalıcı binaların tasarımı, üretimi ve kurulumunda pazar liderleridir. Önemli bir ürün aralığı ve 300 yılı aşkın birleştirilmiş deneyim ile GL Events UK, her etkinlik ve ticari gereksinim için uzman bir seçenek sunabilir.

GL Events UK, Sports Venue Business’ın premium reklamverenlerinden biridir. Ayrıca çözümleri hakkında bilgi için aşağıdaki logolarına tıklamanız yeterlidir…

ALSD International – Avrupa’nın Premium/VIP/Kulüp Koltuğu ve Ağırlama Pazarı’na adanmış bir ve tek etkinliği – Avrupa ve Kuzey Amerika’daki konuşmacıların yeni yapılar yoluyla karları nasıl artıracağına dair bilgiler sağlayacağı Croke Park Stadyumu ile ilgilidir. , restorasyonlar ve hizmet genişletmeleri ve mevcut F&B ve teknoloji teklifleri aracılığıyla.

#AlsDinternational – Premium/VIP Koltuk ve Konukseverlik Sektörüne adanmış Avrupa’nın önde gelen etkinliği

#sportsvenuebiz

#sportsvenuebusiness – Market Haber Görünümleri ve Gelişmeleri için Dünyanın Lider Platformu

Bu makaleyi paylaş

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.