4 Temmuz 2018 için 5 günlük havai fişek

İsterseniz Green Mountain Eyaletinde bu hafta her gece havai fişek görebilirsiniz.

3 Temmuz | Şehri Burlington Havai Fişek Dergisi, Waterfront Park
Burlington şehriyle erken kutlayın. Bu Grovy Get Toplama, harika yemekler, tonlarca yeşil battaniye alanı ve harika insanları izliyor. Yiyecek ve şenlikler 17: 00’da başlar. su tarafından. Havai fişekler 21: 30’da başlar.

3 Temmuz | Özgürlük için havai fişek, Mt. kar
Parti Main Street’te başlar ve Reuben’in Smokehouse, Beer, Dondurma, Çim Oyunları, Ateşler ve Tamamen Ücretsiz S’Mores’ten 7: 30-8: 30’dan ve ardından Beaste Mode ve Gresie’den canlı müzik. Havai fişekler karanlıkta veya saat 21: 15’te başlar.

3 Temmuz | TD Bank Yaz Festivali Gezisi 2018, Grafton Trails ve Outdoor Center
Kapılar saat 17: 30’da açılır. Bu açık hava senfoni konseri için. Vermont Senfoni Orkestrası (Sarah Hicks tarafından yönetilen) saat 19: 30’dan itibaren akşamı bitirmek için havai fişeklerle gerçekleştirecek. Piknik battaniyeleri teşvik edilir.

4 Temmuz | Ludlow Havai Fişek Ekranı
Ludlow kasabası, saat 9: 30’dan başlayarak West Hill Rekreasyon Bölgesi’nde bir havai fişek gösterisine ev sahipliği yapacak. Chris Kleeman tarafından saat 19: 00’da canlı bir konser yakalamak için erken gelin.

4 Temmuz | Eski Vermont 4., Billings Çiftliği ve Müzesi
At çizilmiş vagon sürüşleri, çuval yarışları, bayrak yapımı, tarihi konuşmalar ve tartışmalar, öğlen bağımsızlık ilanının okunması ve bir beyzbol oyunu 4 Temmuz kutlamasını harika bir aile seçeneği haline getiriyor. 10: 00-17: 00 arasında çalışır.

4 Temmuz | 70. Warren 4 Temmuz Geçit Töreni
Bu vahşi, tuhaf ve kötü eğlenceli geçit töreni, sokak dansı ve aile festivali Warren’daki Main Street’te sabah 10’da başlıyor. Parti tüm gün, saat 20: 30’a kadar gidiyor ve o kadar popüler ki 8: 00-16: 00 saatleri arasında tamamen ücretsiz servis otobüsleri olacak. şehir dışında uydu park etmek.

Bu yılki etkinlikte Amerikan Flatbread, Green Mountain Grillbillies, Grace’in Tamales ve Pingala Cafe dahil olmak üzere çok sayıda gıda satıcısı yer alıyor. Warren Store Sundurma’daki Sksarkestra’dan ve Mad Mountain Scramblers ve VA-ET-Vient’ten tamamen ücretsiz canlı müziği kaçırmayın.

Kutlama ekstra büyük olacak – kasaba, Sugarbush Mountain Resort’un Dağda Havai Fişek ile Kuruluşunun 60. yıldönümünü kutluyor.

5 Temmuz | TD Bank Yaz Festivali Gezisi 2018, Chittenden
Kapılar saat 17: 30’da açılır. Mountain Top Inn’deki bu açık hava senfoni konseri için. Vermont Senfoni Orkestrası (Sarah Hicks tarafından yönetilen) saat 19: 30’dan itibaren akşamı bitirmek için havai fişeklerle gerçekleştirecek. Piknik battaniyeleri teşvik edilir.

7 Temmuz | Magic Mountain’da Havai Fişek
7 Temmuz’da Magic Mountain, canlı müzik, ızgara ve havai fişeklerle birlikte yıllık Bağımsızlık Günü kutlamalarına ev sahipliği yapıyor. Londonderry’deki geçit töreninden sonra saat 11: 00’de başlayan Dağ disk golf sunacak. Saat 17: 00’den başlayarak ızgara yiyecekler servis edilecektir. Goofyfoot, 19: 30-11: 30 saatleri arasında canlı müzik çalacak. Güvertede bira ve kırmızı şarap artı ızgara yiyecek ve kızarmış hamur olacak. Havai fişekler 21:15 ile 21:30 arasında başlıyor.

7 Temmuz | Bağımsızlık Günü Havai Fişekleri, Burke Mountain
Sherburne Base Lodge’da tamamen ücretsiz Bounce House ve Çocuk Boyama Yarışması’nı, Aerolites ile bol miktarda harika yemek ve canlı müzik kaçırmayın. Kapılar saat 17: 00’de açılır. (5 $ bilet) ve havai fişekler alacakaranlıkta sönüyor.

7 Temmuz | TD Bank Yaz Festivali Gezisi 2018, Randolph
Kapılar saat 17: 30’da açılır. Brunswick Okulu’ndaki bu açık hava senfoni konseri için. Vermont Senfoni Orkestrası (Sarah Hicks tarafından yönetilen) saat 19: 30’dan itibaren akşamı bitirmek için havai fişeklerle gerçekleştirecek. Piknik battaniyeleri teşvik edilir.

8 Temmuz | TD Bank Yaz Festivali Gezisi 2018, Trapp Family Lodge Concers Meadow
Kapılar saat 17: 30’da açılır. Bu açık hava senfoni konseri için. Vermont Senfoni Orkestrası (Sarah Hicks tarafından yönetilen) saat 19: 30’dan itibaren akşamı bitirmek için havai fişeklerle gerçekleştirecek. Piknik battaniyeleri teşvik edilir.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.