Sporu Getirme: Program Direktörü Ryan McCumber ile Röportaj, Hype Sports Innovation GVA

Bu son röportajda, Ryan McCumber, program direktörü, Hype Sports Innovation Worldwide Online Hızlandırıcı ve son GVA’da yönetim kurulu danışmanından haber alıyoruz 2.0.

Ryan, bu yeni gerçeklikte, spor gereksinimi yeniliğini her zamankinden daha fazla özetliyor, bu yüzden 2020 başında, Hype Sports Innovation, spor endüstrisinin orijinalini çözmek amacıyla ilk GVA’yı üretmek için en büyük spor markalarıyla birlikte çalıştı Pandeminin getirdiği bu yeni gerçekte zorluklar.

Dünyaca ünlü 13 marka, kulüpler ve federasyonlarla övünen açılış GVA’dan ilerlerken, ikinci baskı üç kat arttı, Federasyon Française de Football (FFF), DFL Deutsche Fußball Liga, Atlanta dahil olmak üzere 32 ortakla Hawks, Minnesota Vikings, 1.Fc Köln, Philadelphia Phillies, Orijinal Sociedad, Wolves, PGA Tour, Cruzados Sadp ve Vegas Golden Şövalyeleri.

Uygulamalar Kapanış
Hype GVA 2.0 için uygulamalar bu gece kapanıyor. Bu nedenle bu, bu ömür boyu fırsata başvurma olasılığınızdır! En büyük spor markaları, kulüpleri ve federasyonlarla bir pilotu kaçırmayın… Spor teknolojisi dünyasında iki eliyle devrim yapma olasılığını alın!

Şimdi başvurun:

#sportsbiz #sportstech #Alsdinternational #sportsvenuebiz #sportsvenuebusiness

Yaklaşan çevrimiçi ve Worldwide’ın hibrit sürümleri, yeni yapılar, tadilatlar, hizmet genişletmeleri ve teknolojisi yoluyla geliri artırmaya ve güvenle yeniden açılmaya odaklanacak. Yeni katılan çevrimiçi etkinlik 15 Mart 2021’de yapılacak. Daha fazlası için aşağıdaki afişe tıklayın…

6-7 Eylül Liverpool Futbol Kulübü tarafından düzenlenen hibrid etkinliği, Anfield, Everton’un Goodison Parkı ve M&S Bank Arena’nın teknik turlarına ek olarak üst düzey bir konferans, sergi ve ağ etkinlikleri işleyecek. NB: Mikrozit şimdi yaşayarak konuklar ağ oluşturmaya başlayabilir ve içgörüleri paylaşabilirler.

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium Koltuk ve Spor Ağırlama Sektörü için Lider Etkinliği
#AlsD – Son 30 yıldır premium koltuk sektörüne liderlik etmek
#sportsvenuebiz
#sportsvenuebusiness – Sektör Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler için Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.