Haftanın İşi: Endüstri Müdürü, İngiliz Halter Derneği

İngiliz Halter Derneği’nde ticari müdür için ilginç bir boşluk olan dünya çapında sporlarla desteklenen haftanın en son görevi hakkında size ayrıntılar sunmaktan mutluluk duyuyoruz (BWL).

Görevin birincil işlevi, yeni kazanç akışları, BWL faaliyetlerini desteklemek için endüstriyel sponsorluk ve üyeler için yakınlık programları da dahil olmak üzere BWL’nin endüstriyel potansiyelini teşvik etmek ve oluşturmaktır.

Bu, iddialı organizasyonda fantastik bir özerk girişimci işlevdir. Açıklığa kavuşturmak için, halter için bir coşku gerektirmezsiniz – sadece elit spor.

Temel Sorumluluklar:

BWL’nin operasyonlarının kilit alanlarının yanı sıra üçüncü taraflara faiz oranı faaliyetlerini belirlemek; Artımlı geliri güvence altına almak için bunları kullanma önerileri, planlar ve eylemler oluşturmak.

Soruşturma için birincil endüstriyel yolları özetleyen ayrıntılı bir plan hazırlayın; Öncelikleri vurgulayın ve gerçekçi bir eylem planının yanı sıra kazançların yanı sıra sonuçları da sağlamak için bir yaklaşım ortaya koyun.

Yeni sözleşmeleri güvence altına almak, mevcut sözleşmeleri korumak ve artan getiri fırsatları aramak için kararlı prospektif ve yerleşik ortaklarla dikkatli bir şekilde iletişim kurun.

Üyelik paketi, sigorta kapsamı planı ve internet mağazasında BWL’nin endüstriyel operasyonlarının genel yönünü belirlemenin yanı sıra tavsiye edin.

BWL üyelerinin yararına afinite şemaları ve indirim oranı demetleri oluşturmak için iş ve ana akım markalarla birlikte çalışın.

GB, İngiltere ve Kuzey İrlanda Halter ve Para-Powerlifting takımları ve BWL’nin yıllık takvimindeki etkinliklerdeki etkinlikler için sponsorluk oluşturun

Mevcut ve yeni ürünlerin ilerlemesinin yanı sıra endüstriyel uygulanabilirlik ve üyelerle alaka düzeyi hakkında tavsiyelerde bulunun.

BWL’nin endüstriyel ortaklıklar ve sponsorluk politikasını oluşturmanın yanı sıra yönetin.

Aylık kalkınma raporlarının yanı sıra güvence altına alınan yeni kazançların tahminlerini de sağlamak; Her parasal yılda kararlaştırılmış artımlı kazanç hedefleri sağlayın.

Uygun şekilde devlet finansmanı için hibe başvurularını destekleyin.

BWL’nin genel stratejik hedefleri ve yönü ile yeni endüstriyel faaliyetlerin konumlandırılmasını sağlamak için CEO ve Kıdemli Yönetim Ekibi ile birlikte çalışın.

Gerektiğinde BWL Yönetim Kurulu’nun ara sıra toplantılarına katılın.

BWL’nin zaman zaman yapmanızı isteyebileceği diğer görevler.

Kişi Spesifikasyonu
Kişi spesifikasyonu, BWL’nin aradığı deneyim, nitelikler, bilgi, beceriler ve yetenekleri açıklar.

Gerekli:

Olumlu ve girişimci bir yaklaşıma ve güçlü kişilerarası becerilere sahip enerjik ve özel bir sanayi uzmanı.

Başlatma, planlama ve üst düzeyde endüstriyel başarı sağlamada sicili olan bir starter.

En az 5 yıllık uygun iş deneyimi – halter, seçkin sporun anlaşılması ile önemli değildir.

Kararlaştırılan hedeflere karşı başarı sağlama deneyimi.

Ortaklık kurma deneyiminin yanı sıra; Spor sponsorluğunun yanı sıra bağış toplama ortamının mevcut anlayışı.

Etkili ve ikna edici iletişimci, sözlü ve yazılı yanı sıra kabul edilenleri sunan biri; Güçlü sunum becerileri.

Ortaklara, meslektaşlarına ve diğer partilere güven ve güven üreten bir özel, ayrıca baskı altında ve son tarihlere çalışabilir.

Spor endüstrisinde çalışma ve deneyim deneyimi.

Microsoft Office’in yanı sıra dijital iletişimin yanı sıra medya hakkında mükemmel çalışma anlayışı.

Bütçe planı yönetimi, tahmin ve teslimatın güçlü bir şekilde anlaşılması.

Tüm BWL departmanlarında meslektaşlarıyla dikkatli çalışma yeteneği.

Hafta sonu toplantılarının yanı sıra ara sıra akşamlara gitme isteği.

Arzu edilir:

İş derecesi.

Bir üyelik kuruluşu için çalışma deneyimi.

Gönüllülerle çalışma deneyimi.

Araştırma ve analiz deneyimi.

İngiliz kilo kaldırma hakkında
İngiltere’nin kilo kaldırma ve para-güçlendirme için tanınan yönetim organı olarak işlevimiz, bir ağırlık kaldırıcılarının yanı sıra olağanüstü liderlik ve uzmanlığa sahip para-güçlendiricileri de etkilemektir.

Her seviyede kilo kaldırmanın yanı sıra kilo kaldırmanın başarısından da sorumludur. Çalışmalarımız, Olimpiyat ve Paralimpik kilo kaldırma disiplinlerine aktif olarak yer alan sayısız insanın yanı sıra İngiltere genelinde bir kilo kaldırma organları, kulüpler ve fitness merkezleri ağını desteklediğini görüyor.

Olağanüstü eğitim programları, akademik yapılar ve bir indivi şansı üreten yarışmalar sağlamayı hedefliyoruzSporumuzda katılmanın yanı sıra katılacak ikili. İster bölgesel kulübünüzde hevesli bir halter ya da para-powerlifter ya da dünya çapında mücadele eden seçkin bir sporcu olun, potansiyelinizi yerine getirmenize yardımcı olmak için buradayız.

Görevimiz
Hedefimiz, ülkemizin kilo kaldırma, para güçlendirme, kilo taşıyan ve her yaştan insana şans ve katılma yetenekleri üreterek eğitim faaliyetlerine katıldığı yöntemi devrim yapmaktır. Kilo kaldırmanın her gün bir parçası olmasının yanı sıra ulusal hareketsizlikle başa çıkmanın bir yolunu oynayabileceğimize inanıyoruz. Bunu yaparken, daha sağlıklı, daha mutlu ve daha güçlü bir ulus üretmeye yardımcı olabileceğimize inanıyoruz.

2016-2021 stratejimiz, bu hedefe nasıl ulaşmayı hedeflediğimizi tam olarak özetlemektedir; Hedeflerimiz:

Kilo kaldırma, yatak ve eğitim faaliyetlerinde ulusal faaliyetleri artırın

Her yaştan insan için şansın yanı sıra spora hızlı bir şekilde dahil edilebilecek yeteneklerin yanı sıra kapsayıcılığı ve çeşitliliği teşvik edin

Halterde dünya çapında lider olun ve platform dışında

Sporun büyümesini sağlamak için yatırımı, ortaklıkları ve büyük yönetişimi en üst düzeye çıkarın

Tam görev açıklaması için, tam olarak nasıl uygulanacağına dair ayrıntılara ek olarak, buraya tıklayın.

Haftanın görevine, dünya çapında spor endüstrisi için dünyanın önde gelen uzman kariyer platformu olan Worldwide Sports’un (GlobalSportsJobs) izniyle verilir.

#Jobsinsport

ALSD Worldwide – Avrupa’nın yanı sıra sadece Premium Koltuk ve Ağırlama Sektörüne adanmış bir etkinlik – bu Ekim ayında, Avrupa’nın dört bir yanından ve Kuzey Amerika’dan olağanüstü bir pazar uzmanlarının tam olarak nasıl içgörü sağlayacağı Croke Park Stadyumu’na geliyor. En son F & B’nin yanı sıra yenilik tekliflerinin yanı sıra yeni yapılar, yenileme ve hizmet genişletmeleri ile gelirleri artırmak.

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium/VIP Koltuk ve Ağırlama Sektörüne ayrılmış önde gelen etkinliği

#sportsvenuebiz

#sportsvenuebusiness – Sektör haberleri ve gelişmeleri için dünyanın önde gelen platformu

Bu makaleyi paylaş

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.