USOPC Olimpiyat ve Paralimpik Günü’nü

Kabul Etme Birleşik Devletleri Olimpiyat ve Paralimpik Komitesi, 23 Haziran’ı Toyota tarafından sağlanan Olimpiyat ve Paralimpik Günü olarak kabul edecektir – ABD’deki Paralimpik mahallesinin ilk kez vurgulanacağı etkinlikte – Sporculardan, ulusal yönetim organlarından ve mahalle gruplarından katılım bekleniyor.

Dünyada Olimpiyat Günü olarak bilinen gün, fitness, refah, spor kültürü ve akademik fırsatları kutluyor. IOC’den kaynaklanan bir çaba olan etkinlik, 23 Haziran 1894’te Çağdaş Olimpiyat Oyunlarının doğumunu kutlamak için 1948’de üretildi.

Paralimpik pist, “Bu, sporunuz ne olursa olsun, vücudunuzun nasıl göründüğü veya oyunu tam olarak nasıl oynadığınızı da, iki hareketin dünyaya getirdiği değeri kutlamak için bir araya geldiğini görmek için anıtsal bir adım” dedi. Field Gold Madalyası David Brown olarak. “Spor ile kazandığım her şeyi topluluğumla paylaşabilmem için dünyayı ima ediyor ve ideal olarak yeni nesil Olympian’ları ve yol boyunca Paralimpianları etkiliyoruz.”

Gün, iki kez Paralimpik madalya avcısı Woodhall ile Tiktok’ta çevrimiçi bir egzersizin yanı sıra Olimpiyat umutlu Michael Norman ve iki kez Paralimpian Jarryd Wallace ile Instagram Online Soru-Cevap içerecek. ABD Paralimpikleri sosyal hesapları ABD Team hesaplarıyla birleştirildiği için ABD Social Tutamları, tüm sporcuların dahil edilmesini daha da kutlayacak.

USOPC genel müdürü Sarah Hirshland, “Bu yıl Paralimpik hareketin dahil edilmesi için yapılan değişiklik, Paralimpik sporcularımızı yetiştirme ve ABD’deki Paralimpik spor anlayışını artırma çabalarımızda daha önemli bir kilometre taşıdır” dedi. “Olimpiyat ve Paralimpik Günü, sporcuların yanı sıra dünyanın dört bir yanından gelen hayranları bir araya getirerek sporun birleştirici gücünü ve hareketlerin getirdiği kapsayıcılığı da kucaklıyor.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.