2020 ABD Boks Ulusal Şampiyonaları Mart 2021’e Gecikti

5-12 Aralık tarihlerinde Louisiana, Shreveport’ta düzenlenen 2020 ABD Boks Ulusal Şampiyonası, şimdi 3 Nisan 2021 ile aynı hedefte yer alacak .

Yeni tarihlerle, rekabet, boksörlere, antrenörlere, yetkililere ve personele Covid-19 azaltma prosedürlerine geçme şansı sunmak için yumuşak bir başlamak için üç gün daha rekabet ekleyecektir. ABD boksu, etkinlik için anlaşmazlık politikası uygulamaya devam edecek ve 11 Şubat’ta politikayı yeniden değerlendirecek.

USA boks etkinlik koordinatörü Taryn Cass, “Shreveport-Bossier spor tazminatı, ihtiyaçlarımızı karşılamak için rutinlerinde ayarlamalar yapmak için ABD boksuna uymak için zor çalıştı” dedi. “Yeni tarihlerin başarılı bir etkinlik düzenlememizi ve üyelerimizin beklediği ve risksiz bir ortamda hak ettikleri deneyimi sunmamızı sağlayacağımızı olumlu hissediyoruz.”

Orijinal tarihlere kayıtlı boksörler yeni tarihlerinde yarışmaya kayıtlı kalacaklar. Boksörler veya antrenörler için yerinde kayıt olmayacak ve her ağırlık sınıfı için belirlenen kotalar olmayacak; Doldurulanlar, bekleme listesine giren herhangi bir yeni kayıtlı boksör olacaktır.

Etkinlik, Louisiana’daki en büyük ikinci kongre merkezi olan Shreveport Kongre Merkezi’nde yer alacak ve ASM Global tarafından ele alınacak.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.