Logo, Amerika’nın 2027 Yaz Dünya Üniversitesi Oyunlarına

Orlando, Fla. Ve Cary, N.C. Amerika Birleşik Devletleri 2027 Yaz Dünya Üniversitesi Oyunları için teklif.

Onaylanan bir logo, Kuzey Carolina ve Amerika Birleşik Devletleri’ni temsil eden bir üçgen içeriyor
USISF başkanı Dan Guerrero, “Bugün halka açık hale getirmek için kendinden geçmişiz, 2027 Summer World Üniversitesi oyunlarını ABD’ye getirme çabalarımızı temsil etmeyi seçtiğimiz ünlü görünüm” dedi. “Tasarım sürecinde North Carolina ev sahibi şehir ortaklarımızla çalışmaktan zevk aldık ve teklifle ve ötesinde ortaklığımıza devam etmeyi dört gözle bekledik!”

Teklif logosunun merkezi tasarım unsuru, üç köşesi, teklifin ön saflarında üç coğrafi alanı temsil eden bir üçgendir: Amerika Birleşik Devletleri, Kuzey Carolina Eyaleti ve Raleigh-Durham Metropolitan bölgesi.

Yeni logonun iki versiyonu onaylandı: biri Kuzey Carolina ve Amerika Birleşik Devletleri’ni temsil eden “NC USA” ve diğeri “Üçgen NC USA” ile, araştırma üçgen bölgesine, önerilen coğrafi merkezi çok daha spesifik olarak atıfta bulunan Alanın oyunlar için teklifi.

Onaylanan ikinci logo, Araştırma Üçgen Bölgesi’ni temsil eden “Üçgen” kelimesini içeriyor ve oyunlar için teklifin önerilen yeri olarak da biliniyor
Üçgen şekli seçtik, ”diyor NCBC’nin tasarım unsurları için grafik ekibi Hummingbird Creative Group’un CEO’su Wendy Coulter,“ hem ev sahibi topluluğumuz üçgen olarak ve bir üçgen tarafından aktarılan güç ve simetri nedeniyle. ”

Raleigh-Durham Metro bölgesinin, o zamanlar bölgenin üç ana şehri-Raleigh, Durham ve Chapel Hill-nedeniyle üçgen olarak adlandırıldığı söyleniyor. Bir harita veya bölgenin en büyük istihdam merkezi olan ve üç şehir arasında yer alan dünyanın en büyük araştırma parkı olan Araştırma Üçgen Parkı’nın ünlü rolü nedeniyle.

NCBC Başkanı ve CEO’su Hill Carrow, “Tasarımın çok katmanlı yönlerini seviyorum” dedi. “Sürece katılan herkesten çok fazla düşüncenin girdiğini görebilirsiniz. Örneğin, FISU “U” logosunun sol tarafına yapışan Olimpiyat Oyunlarının her biri de teklif logosuna dahil edilmiştir. Ve en sevdiğim kısım, logodaki bu üniversitelerin haritadaki yerlerine yaklaşan yerlerde Duke Blue, Carolina Blue ve State Red’den de oluşması. ”

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.