Rakibinizin Zayıf Yönlerinden Nasıl Kullanılır

Rakibinizi İzlemeden Keşfetmek

Bu, Paul Gold tarafından yayınlanan özel bir raporun bir parçası…

Tenis maçlarını kazanmakla ilgili biraz anlaşılan bir hile, rakibinizin sahada yürüdüğünüzü her zaman fark etmeniz gerektiğidir.

Çok fazla insan sadece kendileri ve ne yapacakları konusunda rahatsız oluyorlar, önümüzdeki maçta hayati önem taşıyacak hayati bilgi parçalarını kaçırıyorlar.

Devam etmeden önce, insanların “uzmanlar” olarak adlandırıldıklarını duyduklarını bana bağırmasını sağlamadan önce, sadece yaptığınız şeyle ilgilenmeniz gerektiğini, şunu belirtmeme izin verin:

Evet, programın kendinize “doğru” olmasını ve oynamaya hazır olmanız gerekir, ancak tenis… golf gibi bir spor değil! Gerçekten de her iki spor da rakipleri içerir, ancak sizin üzerindeki etkileri ve “yarışma” tamamen farklıdır.

İşte tanımlarım:
Golf, her atışta, her deliğin yanı sıra her turda, dolaylı parazit ve rakibinizin etkisi ile oynayabileceğinizi talep eden bir spordur.

Tenis, rakibinizin yaptıklarına tepki vermenizi talep eden bir spordur, ancak aranızda doğrudan bir etkileşim vardır.

Ne demek istediğimi açıklayayım …

Mahkemede en iyisini yapmak için kanıtlanmış zihinsel oyun stratejilerini öğrenin!

Siz (veya oyuncularınız) rekabetteki yeteneğiniz kadar performans gösteriyor musunuz?

En iyi ve en olumlu oyununuzu eşleşmeye getiriyor musunuz?

Başarılı tenis oyuncuları, turnuvalara nihai güvenle tam olarak nasıl performans gösterileceğini keşfettiler.

Zihinsel dayanıklılığınızı geliştirmeye ve maçlarda nihai özgüvenle performans göstermeye hazırsanız, tenis güven: rekabet oyuncuları için zihinsel tokluk bunu yapmanıza yardımcı olabilir!

Teniste zihinsel tokluğunuzu artırmaya yardımcı olmak için tenis güvenini kullanın ve aynı zamanda uzman sporcuların kazanmasına yardımcı olan güçlü ve kanıtlanmış zihinsel oyun stratejileri bulmak!

Tenis Güven: Yarışma oyuncuları için zihinsel tokluk

Zihinsel oyun müşterileri ne diyor?
““ Pozitif sporcu ”programının, yeğenimin maçlar sırasında en iyi tenisini oynamasına tam olarak ne kadar şaşırdık. Aslında CDS/çalışma kitabını tamamladıktan sonra bir yarışmanın (yarı finaller) en uzak turuna yaptı. Seride beşini de yapacağız. ”
~ Jason Bourguignon, Amca

Ücretsiz Tenis Psikoloji Raporumuzu indirin!

Maçlar sırasında bu “pahalı” zorlu zihinsel oyun hatalarından bir veya daha fazlasını yapıp yapmadığınızı keşfedin!

Ücretsiz Tenis Psikoloji Raporumuzu indirin:

Tenis Oyuncularının Puan Arasında Yaptığı Altı Farklı ‘Zihinsel Oyun’ Hatası

Keşfedeceksiniz:

Zihniniz mahkemede en iyi veya en kötü mülkiyetiniz olabilir.

Zihninizi noktalar arasında etkili bir şekilde kullanıyorsanız.

Son noktaya girmenize yardımcı olabilecek bir strateji.

Güveninizi artırmak için ustalaşmanız ve puanlar arasındaki performansı artırmanız gereken en iyi zihinsel oyun becerileri.

Ücretsiz raporunuzu bugün indirmek için buraya tıklayın: Tenis Oyuncularının Puan Arasında Yaptığı Altı Halksız ‘Zihinsel Oyun’ Hatası

Tenis oyuncuları ne diyor?
“Danielle bugünkü maçlarda duygularını kontrol etmekle gerçekten başarılı oldu. Maç sırasında hayal kırıklıklarını göstermediği için onunla gurur duyduk; Bunun büyük bir başarı olduğuna inanıyorum. İki kat hatalı veya hata yaptığında bile duygularını yönetti. Danielle’in 24 saatten daha kısa bir sürede alışkanlıkları üzerinde gördüğümüz değişiklikler harikaydı! Rehberliğiniz için teşekkür et! ”
~ Jennifer Alamo, Tenis Ebeveyn

Kendine güveninizi artırın ve profesyonel zihinsel oyun koçluğuna odaklanın!

Usta zihinsel oyun koçu Dr. Patrick Cohn, kişisel koçlukla zihinsel oyun sorunlarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.

Dr. Patrick Cohn ile Orlando, Florida’da veya Skype, Facetime veya telefonla çalışabilirsiniz. 888-742-7225 numaralı telefondan bizi ücretsiz arayın veya sunduğumuz farklı koçluk programları hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

Zihinsel koçluk kursiyerlerimiz ne diyor?
“Maggie çok mükemmel bir hafta sonu geçirdi. Her zaman olduğu gibi, sizinle çalıştıktan sonra odaklanmış olduğu kadar daha fazla topraklanmış görünüyor. Maçı sırasında etrafa bakmanın ve dikkati dağılması daha az olasıdır. Her seferinde bir noktaya daha fazla odaklandı. Ayrıca, bir ebeveyn olarak, süreç hedeflerini ve sonuçları değil motive etmeyi keşfettim. Sonuç olarak, iyi oynadı ve ilk çift maçını kazandı ve gerçekten yakın bir maçta tohumlanmış bir takımı üzdü! ”
~ Katherine Johnson Cannata, Maggie’nin Annesi

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.