DuPage Bölgesi, Illinois, DuPage County’deki 2021 ABD Bisiklet Ulusal Siklüs Şampiyonası

Cantigny Park’ı düzenleyecek 2020 baskısı pandemiden bu yana iptal edildikten sonra 2021 ABD Bisiklet Ulusal Cyclocross Şampiyonalarını düzenleyecek. Etkinlik, 7-12 Aralık tarihlerinde, hem üzerinde hem de off-road sürüşünü farklı program özellikleriyle birleştiren özdenetimde sahnelenecek.

Etkinlik, hem yaş grubunda hem de uzman kategorilerinde ulusal bir şampiyon görecek ve seçkin motosikletçiler dünya şampiyonalarına hak kazanıyor.

“DuPage Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Dan Cronin ve birçok ortakımız adına, bu uzun süredir beklenen etkinlik için bisikletçileri, ailelerini ve sevgilileri Cantigny Park’a davet etmeye devam ediyoruz” dedi. DuPage Kongre ve Ziyaretçi Bürosu. “Cantigny, DuPage bölgesi deneyimi için en iyi zemin olarak hizmet ediyor – tarih açısından zengin ve güzel bir doğal ortamın ortasında kültür. Katılımcıların, istediğiniz deneyimi ve ihtiyacınız olan alanı keşfedebileceğiniz DuPage’in birçok tarafını bulmak için kalışlarını uzatmalarını umuyoruz. ”

Etkinlik, ABD bisikletinin her yıl yürüttüğü 18 ulusal şampiyonadan biri. 1.800’den fazla yarışmacının beklenmesi ile Cyclocross Şampiyonası, ulusal yönetim organının ev sahipliği yaptığı en büyük şampiyonalar arasında. Etkinlikte benzer şekilde, birçok alan gıda kamyonunun yanı sıra zanaat birası, sağlık ve sağlıklı yaşam, ayrıca Wellness Expo’nun yanı sıra ABD Bisiklete binmenin ücretsiz “Let’s Ride” tanıtımını çocuklar için bisiklet kampına tanıtıyor.

ABD Ulusal Etkinlikler Direktörü Tara McCarthy, “2020 baskısı pandemi nedeniyle iptal edildikten sonra motosikletçileri DuPage bölgesindeki Cantigny Park’a getirmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Yeni Butterfly Tepesi’ni vurgulayan teknik ramber dışı bölümler de dahil olmak üzere hem gelişmiş hem de doğal özelliklere sahip hızlı bir program göreceğiz.”

Cantigny Park, uzun zamandır editör ve Chicago Tribune yayıncısı Albay Robert R. McCormick’in eski mülkünde yer alıyor. Katılımcılar ve seyirciler, ABD Ordusu’nun 1. Piyade Bölümü’ne ayrılmış ilk bölüm müzesini içeren gerekçelere tam olarak erişeceklerdir.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.