2020’de ABD Masters oyunlarına ev sahipliği yapacak Grand Rapids

Grand Rapids, Michigan, 21 yaş ve üstü sporcular için çoklu, Olimpiyat tarzı bir etkinlik olan 2020 USA Masters Games’e ev sahipliği yapmak için seçildi. Etkinliğin üçüncü baskısı, Michigan Devletleri Oyunları ile birlikte bölgedeki mekanlarda yapılacak.

ABD Masters Games CEO’su Hill Carrow, “2020 ABD Masters oyunlarında West Michigan Spor Komisyonu ve Michigan Devlet Oyunları ile ortak olmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi. “Spor Komisyonu, Michigan Yıllık Devlet Oyunları tarafından yönetilen çoklu etkinliklere ev sahipliği yapma konusunda başarılı bir geçmişe sahip. Örgütsel deneyim ve olağanüstü mekanlar, Grand Rapids seçimini ABD Masters oyunları için doğal bir uyum haline getirdi. ”

İlk ABD Masters oyunları, 2016 yılında Greensboro, Kuzey Carolina’da sahnelendi ve bu da 10 ülkeden 2.500’den fazla sporcu ve 45 eyalet 24 sporda yarıştı. İkinci baskı 2017 yılında San Diego’da okunma, vücut geliştirme, judo ve powerlifting gibi yeni sporların tanıtıldığı gerçekleşti.

Michigan Devlet Oyunları Genel Müdürü Eric Engelbarts, “Üçüncü ABD Masters oyunlarına ev sahipliği yapmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Geçen yıl Amerika Devlet Oyunlarına ev sahipliği yaptık ve topluluğumuz gerçekten bu oyunların etrafında toplandı. Spor koordinatörlerimiz ve gönüllülerimiz bu etkinlikte harika bir iş çıkardı ve 2020 USA Masters oyunlarını Grand Rapids için çoklu etkinlikler dünyasında güçlü bir sonraki adım olarak görüyoruz. ”

Yarışmaya ek olarak, ABD Master Games açılış törenleri, bir oyun köyü ve diğer yardımcı etkinlikler yer alacak.

West Michigan Spor Komisyonu başkanı Mike Guswiler, “Şehrimizi ve bölgemizi ulusal ve uluslararası rakiplere sergilemek için oyunların fırsatını kullanmayı planlıyoruz” dedi. “Katılımcıların pistte hızlı zamanlar ve kasabada iyi zamanlar geçirmelerini istiyoruz.”

2020 ABD Masters oyunları 26-28 Haziran tarihlerinde yapılacak.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.