Laliga, devam eden Covid-19 krizi karşısında uzaktan çalışmayı

sağlamak için çevrimiçi teknolojiyi paylaşan Laliga, dünyanın dört bir yanındaki uzaktan çalışma araçlarını kullanıyor. Laliga’nın çevrimiçi çalışma planında kullanılan işbirlikçi çalışma araçları kulüpler için kullanılabilir.

Covid-19’un neden olduğu sağlık acil durumu, küresel spor yarışmalarının durmasına neden oldu ve çalışma stillerinde ani bir değişiklik talep etti. Laliga genelinde, sanal ofis yeni normal haline geldi ve ligin teknoloji platformları sayesinde rekabet ve kulüpleri verimliliği koruyabilir.

Laliga, bu sezon Digitalízate (‘Dijitalize Kendinizi Dijitalize’) programını başlattı, bu da 500’den fazla Laliga çalışanı ve 42 Laliga kulübü için günlük uzaktan çalışmayı kolaylaştırmak için bir girişim.

Laliga’daki Teknoloji Direktörü (yukarıda resmedilmiştir) Jose Carlos Franco şunları açıkladı:

Laliga çalışanları, rekabetçi futbolun gerçekleşmediği bir zamanda çalışma ritmini koruyorlar. Devam ettiğimiz ve planlandığı gibi ilerlemeye devam etmesi gereken çok sayıda proje var.

Laliga çalışanları bu araçları kullanma konusunda bilgilidir ve şimdi düzenli olarak kullanıldıkları için, herkesin sağlık acil durumunun sonuna kadar evden bağlanmaya devam ettiğini ve çalışmaya devam ettiğini garanti edebiliriz.

Microsoft teknolojisine dayanan bu çevrimiçi teknoloji programı, 42 Laliga Santander ve Laliga Smartbank kulüplerine ulaştı. Tüm kulüpler, mevcut bir Microsoft lisansına sahip olup olmadıkları araçları kullanabilir. Kaydolarak kullanıcılar, Office 365 E1 ve ekipler gibi araçları önümüzdeki altı ay boyunca tamamen ücretsiz kullanma şansına sahiptir.

Özellikle, Microsoft Teams, çalışma gruplarının tek bir yerde sohbet etmesine, buluşmasına, arama yapmasına ve işbirliği yapmasına olanak tanıyan uzaktan işgücü için Laliga’nın seçilen sanal merkezidir.

Kullanıcı kılavuzları zaten hazırlanmış ve kulüplerle paylaşılmıştır, ancak bu işbirlikçi çalışma araçlarını benimsemek ve verimliliği korumak isteyen kulüplere yardımcı olmak için Microsoft ile işbirliği içinde eğitim oturumları sağlanmıştır.

Laliga’nın Yenilik, Teknik ve Teknolojik Dönüşüm Direktörü Minerva Santana, ekledi:

Meslektaşlarımızın bu araçlarla birlikte çalıştığı gibi, Laliga kulüplerinin çalışanlarının faaliyetlerini durdurmak zorunda kalmamaları için elindeki her şeyin bulundurmalarını istiyoruz. Bu üretkenlik ve işbirliği araçları, şu anda hepimiz için çok yararlı olacak korumalı ortamlardaki iletişim süreçlerini desteklemektedir.

Kaynak ve Görüntüler, Nezaket: Laliga

#football #footballclubs #laliga #stadia

Laliga ve kulüplerinden yüksek rütbeli yöneticiler, 12-13 Ekim tarihlerinde Liverpool FC’nin ünlü Anfield Stadyumu’nda düzenlenen Premium Seat & Hospitality Sektörü için önde gelen etkinlik olan ALSD International’ın 2020 baskısı sırasında bir panel oturumu düzenleyecek. Etkinlikte, yeni yapılar, tadilatlar ve hizmet genişletmeleri yoluyla gelirin nasıl artırılacağını ve Covid-19 pandemi nedeniyle kayıp gelirin nasıl telafi edileceğini ve en son ürün, hizmet ve çözümleri sergileyen bir sergi salonunun yer almasını inceleyecek. , artı Anfield, Everton’s Goodison Park ve M&S Bank Arena’nın perde arkası gezileri ve çeşitli ağ etkinlikleri.

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium Koltuk ve Ağırlama Sektörü için Lider Etkinliği

#AlsD – Son 30 yıldır premium koltuk endüstrisine liderlik etmek

#sportsvenuebiz

#sportsvenuebusiness – Endüstri Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler İçin Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.