Zihinsel tokluk nasıl test edilir

Sporda zihinsel tokluğunuzu test etmek

“Doc ile Spor Psikolojisi Oturumları” nda Dr. Patrick Cohn, Winston’dan zihinsel oyununu spor için test etme sorusunu yanıtlıyor.

Peaksports.com’daki sporcular için Sports Psikolojisi’ni ziyaret edin ve Dr. Cohn’a zihinsel oyun videoları veya podcast’inde yanıt vermek için zihinsel oyun sorularınızı göndermek için bizimle iletişime geçin.

Winston dedi ki:
“Sorularım, programlarınızın yanı sıra performans stresi ve kaygısı ile ilgili. Dr. Cohn, burası birlikte çalıştığınız bir alan mı? Evet ise, yardımcı olup olamayacağınızı tam olarak nasıl tanımlıyorsunuz? Sonuçları görmek için zamanla ilgili herhangi bir norm var mı? Ne tür maliyetler önemli sonuçlar almayı bekler? ”

Dr. Patrick Cohn’un bu hafta cevap verdiği soru:
“Zihinsel koçluğun yardımcı olup olamayacağından emin olmadığınız gibi, bazı dikkat dağıtıcı şeyler, şüphe veya stres ve kaygınız var mı?”

Zihinsel koçluğun sizin için ideal olup olmadığını görmek için oyununuzu nasıl değerlendirebilirsiniz?
Dr. Cohn’un zihinsel koçluk yaklaşımını ve tam olarak nasıl yardımcı olabileceğini düşündüğünü keşfetmek için aşağıdaki videoyu izleyin:

En güncel videolarımızda güncellenecek YouTube kanalımıza abone olmayı hatırlamayın!

Yeni içeriğimizle ilgili güncellemeler almak için Peaksports YouTube kanalına abone olun!

Benlik saygınızı artırmanın yanı sıra profesyonel zihinsel oyun koçluğu ile odaklanın!

Usta zihinsel oyun eğitmeni Dr. Patrick Cohn, kişisel koçlukla zihinsel oyun sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Dr. Patrick Cohn ile Orlando, Florida’da veya Skype, FaceTime veya telefonla çalışabilirsiniz. 888-742-7225 numaralı telefondan bizi tamamen ücretsiz arayın veya sunduğumuz farklı koçluk programları hakkında çok daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

Zihinsel koçluk öğrencilerimiz ne diyor?
“Kulüplere, atıcılara vb. Yüzlerce dolar harcadım. Her zaman cevap bulmaya çalışıyorum. Ancak, golf sahasında sunmak zorunda olduğum bazı iç sorunlarım olduğu için bunun işe yaramayacağını biliyordum. Dr. Cohn ile akıllı oyun üzerinde çalışmak, yaptığım en iyi yatırım. Zihinsel oyunumun geliştiğini görmek için üzerinde çalışmak için bazı mükemmel araçlarım var. Şimdi golf programında olduğundan çok daha iyi hissediyorum ve bana olumlu zihinsel yönde yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. ”
~ Sean McQueary

“Sizinle zihinsel oyunumda çalıştıktan sonra sezon çok iyi gitti. Tüm semineri ve bir All Amerikan listesini yaptım ve hala iyileştirme için yerim var. ”
~ Alex Mack, kolej futbolcu

Zihinsel eğitim programlarınıza çok daha fazla değer ekleyin!

Bu çalışma kitabı serisi, antrenörlerin ve zihinsel antrenörlerin sporcularıyla kullanmaları için oluşturuldu. Sporcunun zihinsel kenar çalışma kitapları mevcut zihinsel eğitim programınızı tamamlar. Sporcunun zihinsel kenar sistemindeki 15 çalışma kitabının her biri, sporculara performanslarını artırmak için belirli bir zihinsel beceriyi öğretir.

Sporcunun Zihinsel Edge Çalışma Kitabı Sistemi

Zihinsel koçlar ne diyor?
“Dr. Cohn’un tüm varlıklarını (entelektüel, ürünler vb.) MGCP öğrencileriyle paylaşma isteğinden ve açıklığından memnunum. Zihinsel eğitim için inanılmaz bir model/paket geliştirdiniz. Hizmetiniz için ödeme yapıyor olsak da, spor dünyasına katkınız üzerine inşa edilmiş bir geleneği aktarıyorsunuz. Bunun için teşekkür ederim.”
~ Tony Melito, MGCP

“Zihinsel Edge çalışma kitaplarınız için tebrikler. Ben de harika görünüyor gibi paketten geçtim! MGCP programı çok daha iyi oldu. Çalışma kitabı programınız, zihinsel stratejileri kullanmayı çok daha kolay hale getirir. Bu, MGCP programındaki eksik bağlantı! ”
~ Bob Simpson, MGCP

Tamamen ücretsiz zihinsel tokluk raporumuzu indirin!

Tamamen ücretsiz zihinsel tokluk raporunuzu indirin ve Peactiotn’dan önce bu ‘pahalı’ zihinsel oyun hatalarının bir veya daha fazlasını yapıp yapmadığınızı bulun.

Sen:

Bu oyun öncesi titremelerin pozitif mi yoksa negatif mi olduğunu keşfedin.

Elinizden gelenin en iyisini yapmak için temel oyun öncesi zihinsel becerileri öğrenin.

Zihinsel oyununuz spordaki başarınızı nasıl sabote edebileceğini tam olarak öğrenin.

Rekabet başına zihinsel hazırlığınızdaki hataları belirleyin.

İndirmek:

10 “Pahalı” Zihinsel Oyun Hataları Sporcular rekabetten önce yapar: Her sporcunun ve antrenörün zihinsel hazırlığı geliştirmek için anlaması gerekenler

Zihinsel koçluk öğrencileri ne diyor?
“Dr. Cohn ile çalıştığım için eğitimimde ve yarış performansında dikkate değer bir geliştirme gözlemledim. Dr. Cohn, yarışımda çok daha olumlu olmama yardımcı oldu ve sonuçları doğruladı! Profesyonel rütbelere adım atarken yardımına bakıyorum. ”
~ Matt Boni, motokros şampiyonu

Kaydetmek

Kaydetmek

Leave a Reply

Your email address will not be published.