AGF Aarhus, World’in ilk sanal tribününü

piyasaya sürmeye hazırlanıyor, bu ayın ilerleyen saatlerinde Danimarka’da iş için yeniden açıldığında ve mevcut koronavirüs pandemi nedeniyle oyunlar kapalı kapıların arkasında oynanacak. Bununla birlikte, AGF Aarhus’un ilk maçında, hayranlar oyuna katılabilecek ve diğer hayranlarla birlikte – stadyuma izin verilmemelerine rağmen.

Bu covid-19 kez ütopya gibi geliyor, ancak Aarhus’ta-Yerel 3F Superliga Kulübü Aarhus Jimnastikforening AF 1880 (AGF), 1880 Aarhus Jimnastik Kulübü’ne dönüşen ilk oyunu en iyi tierde kilitlendikten sonra ilk oyunu oynayacak Yerel Rakipler Randers FC – AGF, Danimarkalı futbolun yeniden açılmasını, futbolda daha önce hiç görmediğimiz gibi hayranları ve topluluğu bir araya getirmeye hazırlanan yeni bir dijital futbol deneyiminin dünya prömiyeri ile kutlamayı planlıyor.

Maç sırasında en az 23 erkeğin yürütülmesini gerektiren yeni dijital girişim, uluslararası dijital video platformu Zoom ile işbirliği içinde yürütülüyor.

Ücretsiz bir bilet aldığınız bir tür sanal stadyum olacak – ve maç başladığında, aynı sanal tribün bölümüne bileti olanlarla toplanacaksınız. Ve aralarından en az yirmi iki farklı bölüm yok-tıpkı normal bir futbol stadyumu gibi. Yani, hem ev hayranları, tarafsız seyirciler hem de uzak hayranlar için yer olacak – ama elbette sadece neredeyse, elbette.

Dijital girişim, AGF’nin ev stadyumu Ceres Park’ta sahada kurulmuş birkaç ekran görecek ve hayranları ‘Sanal Grandstand’lardan izliyor. Görüntüler, Nezaket: AGF

Dijital girişim, AGF’nin ev-stadyumu Ceres Park’ta sahada kurulmuş birkaç ekran görecek. Burada, ‘Sanal Grandstand’ bölümlerinden izleyen hayranlar gösterilecek, yani oyuncular, taraftarların oturma odalarından doğrudan stadyumdaki desteği görebilecek ve hissedebilecekleri – elbette güvenli bir mesafede, Ama yine de kalbine yakın ve futbola yakın.

AGF CEO’su Jacob Nielsen şunları söyledi:

Uzun zamandır ilk turnuva maçı olacak. Bunu tarihi bir dijital girişimle kutluyoruz ve dünyada bunu kullanan ilk kulüp olmaktan gurur duyuyoruz. Şimdi bir süre seyirciler olmadan yapmak zorundayız, bu yüzden belki de önümüzdeki zamanda bundan faydalanabilecek diğer kulüplerde benzer bir girişime ilham verebiliriz.

Biletlerinizi Sanal Grandstands’e buradan alın >>>

Görüntüler, Nezaket: AGF

#football #sports #sportsbiz #sportsindustry #sportstech

ALSD International-Avrupa’nın Premium Koltuk ve Spor Ağırlama Sektörü için önde gelen etkinliği-12-13 Ekim ayında Liverpool FC’nin Anfield Stadyumu’nda gerçekleşen yeni yapılar, yenileme, hizmet genişletmeleri ve en son teknoloji ile gelirin nasıl artırılacağını inceleyecek. Kayıp geliri telafi etmek için Covid-19.

Lüks Suite Direktörleri Derneği tarafından Spor Mekanı Business ile birlikte organize edilen ve teslim edilen ALSD International’ın bir sonraki baskısı, en son ürünler, hizmetler ve çözümler, Anfield, Everton’s Goodison turları sergileyen bir sergi salonu yer alacak. Park ve M&S Bank Arena ve çok sayıda ağ oluşturma etkinliği, bilgi paylaşımı, ağ ve iş yapmak için optimize edilmiş fırsatlar sağlıyor.

#AlsDinternational – Avrupa’nın Premium Koltuk ve Spor Ağırlama Sektörü için Lider Etkinliği

#AlsD – Son 30 yıldır premium koltuk sektörüne liderlik etmek

#sportsvenuebiz

#sportsvenuebusiness – Sektör Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler için Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.